architekt Maciej Olczak | dom zrealizowany
 tel.  502-182-114  |  692-435-031  | poczta@olczak.info

Dom w Warszawie / ul. Podkowy
Zamieszczamy  ostateczną wersję projektu domu który powstaje w Warszawie przy ul. Podkowy. Tym razem zgodnie z życzeniem inwestora zaproponowaliśmy połączenie dużych płaszczyzn białego tynku na parterze budynku, z okładziną drewnianą na piętrze, kamienne akcenty z piaskowca przy wejściu do budynku i wyjściach na taras oraz dach z dużym okapem pokryty czerwoną dachówką ceramiczną. Bez zmian w stosunku do poprzednich wersji pozostały duże przeszklenia i układ funkcjonalny domu. Publikujemy również poniżej wcześniejsze wersje projektu oraz aktualne zdjęcia z budowy domu.
 

 

Zdjęcia z budowy, od góry: stan aktualny - prace wykończeniowe dobiegają końca. Pozostała jeszcze do wykonania okładzina z piaskowca w delikatnym jasnoszarym kolorze oraz montaż grafitowych stalowych balustrad i poręczy. Zdjęcie środkowe - stan surowy zamknięty. Zdjęcie dolne - stan surowy otwarty.

Projekt domu uzupełniliśmy o dodatkowy budynek gospodarczy zlokalizowany  we frontowej części działki. Budynek takiej stylistyce jak główną bryłę domu.
W obecnej chwili budynek został zrealizowany w stanie surowym zamkniętym i trwają dalsze prace wykończenioweFront budynku - zaprojeltowaliśmy białą tynkowaną bryłę parteru odciętą pełnej wysokości ścianą pietra wykoczoną okładziną drewnianą,
całość przykryta masywnym dachem kopertowym.Zdjęcia domu w stanie surowym otwartym, wykonano fundamenty, ściany i strop parteru oraz ściany piętra pod strop nad pierwszym pietrem.
Trwają przygotowania do wykonania płyty żelbetowej na której będzie oparta więźba dachowa domu.Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie
 
tel.:
502 182 114 / tel.: 692 435 031 / poczta@olczak.info

statystyka     

Copyright © 2009  www.olczak.info