Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie  
architekt Maciej Olczak Projekt domków letniskowych nad morzem
 tel.  502-182-114  |  692-435-031  | poczta@olczak.info
zobacz nasze      
najnowsze            projekty na  >>>
    


 Domki wakacyjne w technologii szkieletowej drewnianej.
Zaprojektowany zespół budynków szkieletowych w miejscowości wypoczynkowej nad polskim morzem.
Budynki w konstrukcji drewnianej. Zgodnie z pomysłem inwestorów mają nawiązywać wykończeniem zewnętrznym oraz projektem wnętrz do tematyki leśnej, morskiej i pisakowej. Budynki mają być ekskluzywną i luksusową alternatywą dla typowych realizacji tego typu.
Poniżej zamieszczamy wizualizacje projektów koncepcyjnych oraz zdjęcia dwóch zrealizowanych budynków.
Zamieszczamy również zdjęcia wnętrz domków, które są w trakcie realizacji i są wykonywane na podstawie naszych projektów wnętrz.
oficjalna strona ośrodka: http://osadarybacka.travel.pl/

Zdjęcia zrealizowanego luksusowego domku wakacyjnego nad Bałtykiem. Odwiedziliśmy kameralne osiedle domków wakacyjnych realizowanych na podstawie naszego projektu. Wybudowano już dom "morski" i "leśny". Projektowanie, pozwolenie i realizacja (2 z 3 domków) razem z wykończeniem wnętrz i zagospodarowaniem terenu zajęło niecały rok! Było to możliwe dzięki zastosowanej technologi szkieletu drewnianego, ale też dzięki ekspresowemu tempu pracy nad projektem. Pozostały jeszcze do uzupełnienia detale wnętrz (które również projektowaliśmy). Domki jak i otoczenie są już w pełni funkcjonalne i niebawem zjawią się w nich pierwsi goście. Jak wyglądało to na etapie projektowania można zobaczyć tu: http://olczak.info/domkiletniskowe/ A już nie długo na naszej stronie fotorelacja z wnętrz domków.

Zdjęcia zrealizowanego wnętrza domu morskiego który projektowaliśmy, na podłodze płytki o fakturze betonu, na fragmentach ścian drewniana boazeria bejcowana w kolorze morskim. Proste drzwi drewniane tybu barndoors, obudowa kominka z białych płytek układanych w cegiełkę

Wizualizacja projektowanej Osady Rybackiej w Kopalinie - widok 3 domków w konstrukcji szkieletowej

Zdjęcia zrealizowanego wnętrza domu w stylu marynistycznym który projektowaliśmy, sieci rybackie, muszle, wolnostojąca koza, proste nowoczesne meble, liny okrętowe. Pojawią się jeszcze wiosła, koła ratunkowe i inne morskie gadżety.

Zdjęcie zrealizowanego domku morskiego na podstawie naszego projektu budowlanego w kameralnym ekskluzywnym ośrodku wakacyjnym nad morzem.

Zdjęcia zrealizowanego wnętrza domu morskiego białe meble, drewniane dodatki w tturkusowym kolorze, sieci rybackie, ażurowe kręcone schody,

Projektowany zespół domków letniskowych od strony wjazdu. Skandynawska stylistyka, białe obróbki wokół okien, drewniany gont na dachu.

Zdjęcia zrealizowanego wnętrza domu wakacyjnego, wolnosotojący piecyk typu koza, na tle białej glazury układanej w cegiełkę, liny, drzwi drewniane,

Zdjęcie zrealizownych domków letniskowych wakacyjnych w Kopalinie - widok od strony ogordu, na elewacjach blacha powlekana w połaczeniu z białym tynkem akrylowym

Sieci rybackie jako jeden z wiodących elementów dekoracyjnych w domku w stylu marynistycznym

Wizualizacja projektowanych domków wakacyjnych na wynajem nad polskim morzem w konstrukcji szkieletowej

Zdjęcia zrealizowanego wnętrza domu morskiego niebieskie drzwi wejściowe, lina okrętowa jako obróbka cokołu przy podłodze

Zdjęcie zrealizownych domków letniskowych wakacyjnych w Kopalinie - drewnianym słupkom bielonym na tle białej ściany tynkowanej nie sa w stanie oprzeć się nawet motyle.

Widok na sąsiedni domek leśny z zielonymi drzwiami, białym trejażem drewnianym

Projektowane wnętrze salonu w domku wakacyjnego w stylu marynistycznym. Zastosowano kolorystykę morską oraz elementy dekoracyjne z wioseł, kół ratunkowych i lin okrętowych.

Zdjęcia zrealizowanego wnętrza domu morskiego - widok kuchni z białymi drewnianymi meblami, białymi płytkami z fazowaną krawędzią, drewnianymi turkusowymi elementami drewnianymi.

Zdjęcie zrealizownych domków letniskowych wakacyjnych nad morzem przeznaczonym na wynajem

Zdjęcia z wnętrza projektowanego luksusowego domku wakacyjnego morskiego w stylistyce marynistycznej, sieci rybackie, turkusowe meble, drzwi bielone drewniane typu barndoors, boazeria drewniana na ścianach olejowana na kolor jasny niebieski

Zdjęcie zrealizownych luksusowych domów wakacyjnych nad Bałtykiem - widok od strony placu zabaw

Wnętrze domku marynistycznego dla którego opracowalismy projekt budowlany oraz projekt wnętrz. Turkusowe meble, szare płytki układane w cegiełkę na podłodze, boazeria w szaro-niebieskim kolorze na scianach.

Projektowany zespół domków letniskowych. Widok od ogrodu, wysunięty okap osłaniający taras, zadaszenie domu od frontu przechodzi po łuku w elewację wykończoną  gontem drewnianym.

Zrealizowana łazienka marynistyczna dla której opracowaliśmy projekt wnętrza - drewniane półki w dodatki z liny, drewniane drzwi, białe płytki

Zdjęcie z budowy domku wakacyjnego "leśnego", zielone drzwi, leśne dodatki wewnątrz.

Łazienka morska, białe płytki w cegiełkę z fazowaną krawędzią, drewno w szaro-turkusowym kolorze, betonowe płytki na podłodze, balkonowe okno z mlecznym szkłem

Widok projektowanych domków na etapie projektu koncepcyjnego - tarasy z drewnianymi trejazami i zadaszeniem w formie markizy.

Wnętrze łazienki w domku wakacyjnym nad morzem wykonanej wg naszego projektu wnętrz, drewniane grube półki w kolorze turkusowym, drzwi typu barn doors, prostokątna umywalka, wolnostojąca bateria umywalkowa, w narożnikach i jako obramowanie lustra lina lniana

Zdjęcie zrealizownych eksluzywnych domów wakacyjnych klasy premium nad polskim morzem wykonanych na podstawie naszych projektów budowlanych.

obramowanie okna sypialni domu morskiego - drewno w połączeniu z liną okrętową

Projektowane wnętrze salonu budynku letniskowego nawiązujące do domów leśnych z dużą ilością drewnianych dekoracji, bielonych drewnianych boazerii sieci rybackich oraz rustykalnych mebli.

Detal wykończeniowy domku wakacyjnego nad morzem - bielona boazeria, lina, belka drewniana bejcowana na kolor morski

Zdjęcie z budowy domków letniskowych w Kopalnie koło Krokowej - na elewacji połączenie grafitowej blachy na rąbek z białym tynkiem i drewnianymi bielonymi dodatkami.

Zabudowa szafy w domku morskim - półki w kolorze szaro-niebieskim na tle ściany pokrytej bieloną boazerią

Wizualizacja kameralnego osiedla domków klasy premium nad Bałtykiem, które powstały na podstawie naszych projektów budowlanych.

Wnętrze łazienki w domku leśnym - drewniane dodatki, białe płytki na scianach, jasne szare płytki na podłodze

Zdjęcie zrealizownych domków letniskowych wakacyjnych w Kopalinie - widok domku "leśnego"

Zdjęcia zrealizowanego wnętrza domu leśnego który projektowaliśmy, na podłodze płytki o fakturze betonu, na fragmentach ścian drewniana boazeria bejcowana w kolorze zielony. Proste drzwi drewniane tybu barndoors, nowoczesna kanapa w oliwkowym kolorze.

Widok projektowanych domków od frontu, na elewacjach połączenie gontu schodzącego z dachu z kolorowym tynkiem. Wokół okien białe obramowania drewniane.

Wnętrze projektowanej sypialni w domku leśnym, na scianie rysunek z belek oraz fototapeta z pniami drzew, na suficie bielona boazeria
Zdjęcie zrealizownego osiedla domów nad morzem. Prosta nowoczesna forma, połączenie białej i grafitowej blachy, biały tynk, bielone drewno, biała stolarka okienna.

Wizualizacje projektowanego osiedla domów wakacyjnych klasy premium w wersji z jasnym beżowym tynkiem oraz białymi drewnianymi dodatkami.

Zdjęcie z budowy domów wakacyjnych powstających na podstawie projektów budowlanych naszego autorstwa - na tarasie drewniana biała rama z zamocowaną markizą osłaniającą część wypoczynkową.

Projekt wnętrza łazienki w drewnianym domku wakacyjnym w stylu marynistycznym. Zastosowano jako element wykończenia liny okrętowe, płytki układane w cegiełkę oraz drewniane meble.

Zdjęcie domów wakacyjnych które projektowaliśmy - po prawej domek morski z niebieskimi drzwiami, po lewej domek leśny z zielonymi drzwiami.

Projektowany zespół domków letniskowych w wersji z zaokrąglonym okapem przechodzącym w ścianę na tarasach drewniane trejaże, tynk w kolorze niebieskim, zielonym oraz beżowym. Całość nawiązuje do zabudowy skandynawskich wiosek.
Zdjęcie zrealizowego domu "morskiego" na ekskluzywnym osiedlu domków nad Bałtykiem. Biały tynk w połączeniu z panelami z blachy.

Projektowane wnętrze domu w stylistyce morskiej piaskowej. We wnętrzu zastosowano sieci rybackie, modele łodzi i okrętów, liny okrętowe, jasne drewno, boazerie, koła ratunkowe oraz dekoracje z muszli.

Domek morski - zdjęcie z realizacji, z zewnątrz jasne ściany skontrastowane z grafitową blachą. Wewnątrz marynistyczna stylizacja.

Widok projektowanych zespołów domków w wersji z ażurową konstrukcją drewnianą na tarasach z możliwością wykonywania zadaszenia z poliwęglanu szkła lub zwijanej markizy.

Zdjęcie zrealizownych domków letniskowych wakacyjnych w Kopalinie - zagospodarowanie działki i nietypowe usytuowanie budynków nadaje dodatkowej dynamiki i podkreśla nowoczesne formy i połączenia materiałów.

Projekt łazienki w stylu marynistycznym - lustro w masywnym kole ratunkowym, morska kolorystyka drewnianych mebli oraz białe płytki układane w cegiełkę.

Zdjęcie zrealizownego domku "morskiego" w nim wnętrza marynistyczne z dużą ilością morskich klimatów.

Wizualizacja projektu domków rekreacyjnych w wersji z pokryciem dachów i elewacji blachą stalową w kolorze grafitowym.

Zdjęcie zrealizownego domku letniskowego nad morzem. Nowoczesne połączenia na elewacjach - blacha stalowa, tynk, drewno.


Widok projektowanego wnętrza salonu w stylu morskim, pisakowa kolorystyka, bielone drewno rustykalne, dekoracje, stare lampy okrętowe, liny żeglarskie, sieci rybackie, modele okrętów, muszle oraz wolnostojący kominek w formie "kozy".

Zdjęcie zrealizownych zrealizowanego domku morskiego w Osadzie Rybackiej w Kopalinie na podstawie projektu koncepcyjnego i budowlanego który opracowaliśmy,


Propozycja projektu domków wakacyjnych w wersji z zaokrąglonym  okapem przechodzącym  płynnie po łuku w ściany i dach wykończone gontem

Zdjęcie zrealizownego domku morskiego. Niebieskie drzwi, bielone drewno, grafitowa blacha.

Widok projektowanego wnętrza w stylu leśnym rustykalnym, kręcone lekkie ażurowe schody osłonięte siecią rybacką, modele żaglowców, elementy dekoracyjne w formie surowych pni drzew oraz gałęzi.

Projekt koncepcyjny domków do wynajęcia w wersji z prostym okapem , masywną białą ramą na ścianach szczytowych.

Widok projektowanego wnętrza w domu nad morzem w stylu plażowym. Piaskowa bielona drewniana podłoga, ściany osłonięte sieciami rybackimi oraz stalowa prosta "koza".

Projektowane osiedle domków wakacyjnych widok od ogrodu, wersja z nowoczesnym wykończeniem – elewacje z szarej blachy na rąbek stojących w połączeniu z tynkiem.

Wnętrze projektu domku wakacyjnego „osady rybackiej”. Dom w stylistyce leśnej – zastosowano bielone boazerie, pnie drzew wbudowane w ściany natomiast w obudowie kominka w suficie instalacja z gałęzi.

Projektowane domki rekreacyjne w wersji z zaokrąglonym okapem. Na ścianach szczytowych niebieski i zielony tynk, wokół okien białe drewniane ramy.

Projektowana łazienka w domku drewnianym szkieletowym. Elementy wykończeniowe z surowych pni drzew, rustykalne dekoracje.

Widok projektowanych domków w wersji z blachą układaną na rąbek na dachu i fragmentach elewacji, stolarka okienna w kolorze białym.

Projektowane wnętrze salonu w domku w stylu leśnym w „osadzie rybackiej” nad morzem. Drewniane ciemne dekoracje na suficie i ścianach imitujące gałęzie, boazerie na ścianach, podłoga z szerokich desek.

Projektowane wnętrze salonu w stylu marynistycznym. Morskie i okrętowe dekoracje, sieci rybackie, liny okrętowe, koła ratunkowe, modele łodzi, morska kolorystyka ścian, kręcone, ażurowe, drewniane schody.

Domek w stylu morskim-marynistycznym. Kolorowe wiosła jako dekoracje na ścianach, lampy okrętowe, wolnostojący nowoczesny kominek, liny okrętowe oddzielające schody od salonu.

Wnętrze domku morskiego w stylu marynistycznym.

Wnętrze domku morskiego w stylu marynistycznym.
Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie
 
tel.:
502 182 114 / tel.: 692 435 031 / poczta@olczak.info

statystyka     

Copyright © 2009  www.olczak.info